שיטת ורדי

תנועה, כיף, חיבור ושקט מדברי

סדנת תנועה במדבר

סדנת תנועה ייחודית המכילה אלמנטים מעולם הריקוד, אומנויות הלחימה, אומנויות הריפוי, היוגה ועוד, תוך הקשבה וחיבור לגוף, לרוח ולנפש

כל מה שרצית לדעת על הסדנא

מתי?

30/4-1/5 החל מ 16 לערך ועד 16 למחרת ,למי שחפצ.ה ניתן להגיע לפני.

מה בתוכנית?

הרבה תנועה, כיף, חיבור ושקט מדברי.
הסדנה מכילה אלמנטים: מעולם הריקוד- מודרני,דאנקן דאנס,ג'אז, אומנויות הלחימה- אייקידו,טאי צ'י וטאי קוונדו, אומנויות הריפוי- יוגה,אלכסנדר ופלדנקרייז וכל זה תוך הקשבה וחיבור לגוף,לרוח ולנפש.  אין צורך בניסיון קודם.

איפה?
בחוות שירת המדבר,חווה אקולוגית בלב מדבר סמוכה לשמורת הטבע חולות עגור.
יהיו מזרנים, מקלחת חמה ושרותים אקולוגיים.

מה כדאי להביא?
שק שינה, משהו חם, נוח ואת עצמכן במלוא הדרכן.

מה העלות?
2 כרטיסים ומעלה (חבר מביא חבר) 680 ש"ח לכרטיס, עלות לכרטיס בודד-780.

מה התשלום כולל?
הנחייה והשתתפות בכל הסדנאות, לינה בחוות שירת המדבר, אוכל צמחוני, פשוט ומזין שמתאים לאופי התנועתי של הסדנה.

 
*איך נרשמים?
ניתן להירשם בלחיצה על הקישור הזה.


למה כדאי לי לבוא?
כדי לצאת קצת לטבע,לפגוש ולהיפגש,להנות מזמן מדבר, שקט, אוויר ואווירה ותנועה מיטיבה לגוף.


אם עדיין יש שאלות, מוזמני.מות לפנות אליי בשמחה

נוגה, 054-8307944

מעוניינים בפרטים נוספים?

אשמח לשמוע מכם

קצת עליי

 

שמי נוגה, נולדתי במדבר (ערד), אמא ורעייה. מביאה איתי שילוב של ידע מעמיק מתחומים שונים ומגוונים, סבלנות לאדמה ולכל יצוריה, נשימה והתבוננות בתנועת החיים. אהבותיי ועיסוקיי בשנים האחרונות: דוקטורט בביוטכנולוגיה, תנועה דרך היוגה והריקוד (ניה), מלאכות קדומות, יצירה פנימית וחיצונית. מזמינה אתכם לצעוד איתי לרקע קט בשביל משותף, לחוויה מעמיקה והתנסות רב חושית.

המלצות ממשתתפות ומשתתפי הסדנא

השתתפתי בסדנת תנועה במדבר של נוגה. היתה חוויה נפלאה. אין לי נסיון ביוגה או בניה, אבל נוגה העבירה את הכל בצורה מקבלת שאיפשרה לי לנסות מבלי חשש להיכשל. היה מאתגר במידה טובה. סדנאות היוגה התקיימו במתחם אוהלים אקולוגי, המדבר ובעלי החיים שבו הקיפו אותנו מכל הכיוונים תוך כדי תנועה. סיור הבוקר בחולות היה מרתק, נוגה בעלת ידע רב באקולוגיה וביולוגיה. גם האוכל הצמחוני היה משמח במיוחד בטעמו וצבעיו. חוויה עשירה ומומלצת מאוד, אני אגיע שוב!!!!

אבישג תובל

נוגה נפלאה וקשובה לכל אחד ולצרכיו המשתנים. חוג היוגה מאוד מקצועי ומושקע אין תרגול שדומה למשנהו נוגה תמיד מתחדשת ומפתיעה, והקצב עולה ומתגבר ככל שהיכולת והמסוגלות של המשתתפים עולה. ממליצה בחום.

הדס ניסן

 

ממליצה בחום על הסדנה של נוגה. נמשכת 24 שעות. החיבור בין גוף לנפש במרחב המדברי מושלם. נוגה מהממת, מחבקת, נותנת יחס אישי. תכנית מגוונת עם מוזיקה שמוציאה ממך עוד. אוכל מצוין, עם פירות ברמה גבוהה ותבשילים ביתיים מעולים. לכו על זה!

ליאורה לאס

תנועה משנה חיים – סדנאות תנועה וחיבור לטבע